Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Perły

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z kominkiem Czaczek

Czaczek(Perły + 22 km)

115 000 zł37,70 m² 3 050,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie jednopokojowe położone w spokojnej miejscowości Czaczek, gmina Barciany, woj. warmińsko-mazurskie. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 432 zł57,21 m² 18 046,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 863 zł26,57 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Przystań

Przystań(Perły + 11 km)

7 718 725 zł44 107 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny z przeznaczeniem na 10 domów z dostępem do Jeziora Mamry pod lupą Teren inwestycyjny położony w miejscowości Przystań w powiecie węgorzewskim. Wieś Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 853 zł25,07 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 616 zł25,59 m² 18 703,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz(Perły + 19 km)

896 613 zł50,26 m² 17 839,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.17, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żabin

Żabin(Perły + 25 km)

699 000 zł215,78 m² 3 239,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Oferta dotyczy nieruchomości znajdującej się w województwie warmińsko mazurskim, w pięknej malowniczej okolicy, nad samym jeziorem. Nieruchomość jest idealna dla osób, marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dworek Perły

Perły,warmińsko-mazurskie

970 000 zł620 m² 1 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,23 ha,(mozliwosc dokupienia ziemi) jest położona we wsi Perły, 11 km na północ od Węgorzewa, obszarze ekologicznym, bogatym w zwierzynę, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Perły

Perły,warmińsko-mazurskie

199 000 zł77 500 m² 2,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko o pow. 7,75ha z dala od cywilizacji. Budynek mieszkalny 120m2 + budynek gospodarczy. Stan Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stręgielek

Stręgielek(Perły + 19 km)

125 000 zł3 035 m² 41,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka z możliwością zabudowy w sąsiedztwie trzech jezior i rzeki gm. Pozezdrze k. Giżycka. Gwarantowana cisza i czyste powietrze, teren oddalony jest od zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Pozezdrze

Pozezdrze(Perły + 22 km)

470 000 zł3 854 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pełni uzbrojona wraz z udziałem w działce z linią brzegową jeziora Pozezdrze Pozezdrze k/giżycka Działka z pięknym widokiem na jezioro Pozezdrze na szlaku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij